خانه / ایزوگام / شرکت ایزوگام شرق تولید کننده عایق رطوبتی قیری

شرکت ایزوگام شرق تولید کننده عایق رطوبتی قیری

شرکت ایزوگام شرق تولید کننده عایق رطوبتی قیری و توزیع و پخش در سراسر کشور است که از جمله پیشرفته ترین این کارخانجات صنعتی هم محسوب می شود. کارخانه ایزوگام شرق در تمام سال های فعالیت خود با امکانات ویژه صنعتی و در خور توجه که دارد توانسته است همچنان کیفیت تولیدات و بهره وری لازم در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی را در سطح بالایی نگه دارد.

شرکت ایزوگام شرق

خرید ایزوگام شرق دلیجان

برای خرید انواع ایزوگام در هنگام ثبت سفارش به شما پیشنهادات فراوانی خواهد شد از جمله عایق های رطوبتی قیری و پلیمری و همچنین انواع ایزوگام که با بهترین مواد اولیه ساخته شده اند.
کارخانه ایزوگام شرق در خصوص تولیدات خود توسط کارشناسان و متخصصین اطلاعات قابل توجهی را در اختیار شما می گذارد و بهترین روش های خرید ایزوگام شرق را به شما پیشنهاد می کند.

 • خرید مستقیم ایزوگام شرق دلیجان از کارخانه
 • ثبت سفارش اینترنتی
 • تماس های تلفنی
 • راه های ارتباطی از طریق کانال های تلگرام و فیس بوک و واتس اپ
 • ارتباط با کارشناسان و دریافت قیمت خرید ایزوگام شرق
 • فروش عمده ایزوگام شرق در نمایندگی های معتبر شرکت ایزوگام شرق هم یکی دیگر از راه های تهیه انواع ایزوگام مورد نظر شماست.

خرید ایزوگام شرق

خرید ایزوگام شرق

کارخانه ایزوگام شرق در خصوص تولیدات خود توسط کارشناسان و متخصصین اطلاعات قابل توجهی را در اختیار شما می گذارد و بهترین روش های خرید ایزوگام شرق را به شما پیشنهاد می کند.

شرکت ایزوگام شرق

شرکت ایزوگام شرق

ایزوگام پلیمری بر پایه قیر تولید می شود و قیر پالایشگاهی یکی از مهترین و تاثیرگذار ترین ماده اولیه است که برای تولید ایزوگام نقش مهمی را ایفاء می کند و می تواند میزان چسبندگی و قدرت استحکام و ماندگاری و قدرت در برابر عوامل طبیعی را دو چندان کند.
به همین منظور کارخانه ایزوگام شرق بیشترین تولیدات و تمرکز خود را بر تولید عایق های رطوبتی قیری معطوف داشته است که می توانند نظر بیشتر خریداران و مصرف کننده های عمده و جزئی را به خود جلب نمایند.

 • ایزوگام شرق هیرمان
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • انواع ایزوگام پلیمری درجه یک هیرمان دلیجان
 • ایزوگام بردین دلیجان؛ نمونه هایی از بهترین تولیدات قیری شرکت ایزوگام شرق دلیجان است که برای فروش عمده و مستقیم عرضه می شود.

تهیه و خرید قیر پالایشگاهی شرکت ایزوگام دلیجان شرق از معتبرترین و شناخته شده ترین کارخانجات پتروشیمی داخل کشور تامین می شود.

عایق رطوبتی قیری شرق

عایق رطوبتی قیری شرق

کارخانه ایزوگام شرق بیشترین تولیدات و تمرکز خود را بر تولید عایق های رطوبتی قیری معطوف داشته است که می توانند نظر بیشتر خریداران و مصرف کننده های عمده و جزئی را به خود جلب نمایند.

 

 

لیست قیمت انواع ایزوگام شرق

تلاش می شود که روند قیمت ها و قیمت گذاری انواع ایزوگام در شرکت ایزوگام شرق به صورتی باشد که روند قیمت گذاری و تغییرات قیمت ها آسیبی به قدرت خرید مردم وارد نیاورده و سودآوری محصولات هم در نظر گرفته خواهد شد.
کارخانه ایزوگام شرق همواره اصول مشتری مداری و رضایتمندی مصرف کننده را در نظر دارد چرا که می داند که سرمایه های شرکت همانا خریداران و مصرف کننده های عمده و جزئی هستند که پروژه های ساختمانی و عمرانی را هدایت می کنند.
لیست قیمت ایزوگام شرق دلیجان بر اساس مواردی از قبیل:

 1. نوع و ضخامت ایزوگام
 2. نوع قیر مصرف شده در تولید ایزوگام
 3. فویل آلومینیومی
 4. تیشو و پلی استر
 5. پلیمرها و مواد افزودنی برای مقاومت ایزوگام؛ تعیین می شود و ایزوگام شرق استاندارد با بهترین مواد اولیه ذکر شده تولید و توزیع می شود.

در کارخانه ایزوگام شرق زمانی که بر روی لیبل عایق رطوبتی علامت استاندارد و مصرف قیر ۷۰-۶۰ نوشته است تکیه بر این موضوع می شود که بایستی در تولید ایزوگام حتما قیر پلیمری درجه یک استفاده شده و کلیه موازین استاندارد در تولید حفظ خواهد شد.

کارخانه ایزوگام شرق

کارخانه ایزوگام شرق

کارخانه ایزوگام شرق همواره اصول مشتری مداری و رضایتمندی مصرف کننده را در نظر دارد چرا که می داند که سرمایه های شرکت همانا خریداران و مصرف کننده های عمده و جزئی هستند که پروژه های ساختمانی و عمرانی را هدایت می کنند.

شرکت ایزوگام شرق

تهیه محصول شرکت ایزوگام شرق در ایران

زمانی که ثبت سفارش و یا خرید ایزوگام مقصود شما باشد نیاز دارید که از راهنمایی و مشاوره کارشناسان و کسانی که در این امر خبره هستند نهایت بهره را ببرید و در این زمینه هم شرکت عایق رطوبتی شرق پیشقدم است.
کلیه اطلاعات و جزئیات مورد منظور خریدار در فیلم های کوتاه اینترنتی و یا در بروشورها و کاتالوگ ها به دست مصرف کننده می رسد و از این بابت به مصرف کننده این اطمینان داده می شود که خرید ایزوگام که اهمیت خاص و ویژه ای دارد می تواند با کمی دقت و وقت به بهترین شکل ممکن انجام شود.
شرکت ایزوگام هیرمان کلیه عایق های رطوبتی قیری و محصولات مورد نیاز پروژه های ساختمانی و ادارای و تجاری را به صورت های زیر تولید می کند:

 • ایزوگام تک لایه فویل دار
 • ایزوگام دولایه فویل دار
 • ایزوگام سه لایه با مقاومت بسیار بالا برای مناطق سردسیری
 • انواع ایزوگام نوع A
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام طرح دار شرق
 • ایزوگام خودچسب یا ایزوگام چسبی
 • ایزوگام پلیمری نوع Cو ایزوگام نوع H
 • ایزوگام سنگریزه

  دریافت اطلاعات ایزوگام

  دریافت اطلاعات ایزوگام

  کلیه اطلاعات و جزئیات مورد منظور خریدار در فیلم های کوتاه اینترنتی و یا در بروشورها و کاتالوگ ها به دست مصرف کننده می رسد.

شرکت ایزوگام شرق

خدمات فروش ایزوگام + بدون نصب

همواره شعار تیم تولید کننده انواع عایق رطوبتی در شرکت ایزوگام شرق بر خرید ایزوگام با کیفیت است چرا که سرمایه گذاری محسوب شده و نیاز شما را به تعمیر و بازسازی کم می کند و این امر خود در دراز مدت موجب صرفه جویی خواهد شد.
حالا با توجه به این که می دانید یکی از راه های خرید انواع ایزوگام می تواند خرید اینترنتی باشد متوجه شده اید که کارشناسان فنی و تیم های آزمایشگاهی هم که در کارخانه شرق فعال هستند بسیار مجرب بوده و به خوبی از انجام کارها برمی آیند و می توانند در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام به خریدار کمک کرده و راهنمایی و مشاوره لازم را به صورت آنلاین در اختیار شما می گذارند.
فروش ایزوگام دلیجان شرق در شهرها و مراکز استان کشور بدون خدمات نصب و به صورت عمده صورت می گیرد.

 1. تهران
 2. کرج
 3. قم
 4. شیراز
 5. اصفهان
 6. زنجان
 7. قزوین
 8. همدان
 9. سنندج
 10. رشت
 11. ساری
 12. کرمانشاه
 13. ایلام
 14. مشهد
 15. تبریز
 16. ارومیه و کلیه شهرهای ایران برای پروژه های خود از خدمات فروش عمده ایزوگام شرق به صورت مستقیم از شرکت ایزوگام شرق می توانند استفاده کنند.

ثبت سفارش خرید آنلاین ایزوگام

ثبت سفارش خرید آنلاین ایزوگام

کارشناسان فنی و تیم های آزمایشگاهی هم که در کارخانه شرق فعال هستند بسیار مجرب بوده و به خوبی از انجام کارها برمی آیند و می توانند در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام به خریدار کمک کرده و راهنمایی و مشاوره لازم را به صورت آنلاین در اختیار شما می گذارند.

 

 

سفارش خرید اینترنتی ایزوگام

سفارش اینترنتی خرید ایزوگام شرق از درگاه های آنلاین شرکت ایزوگام شرق هیرمان هم کار شما برای رفت و آمد و هزینه های اضافی را سامان دهی می کند.
تیم کارشناسی ما در شرکت ایزوگام شرق متعهد به انجام هر چه با کیفیت تر کارها و هر آن چه از انواع ایزوگام را که نیاز داشته باشید در هر متراژ و با هر سلیقه ای به شما معرفی خواهد کرد.

 • پکیج های آموزشی
 • فیلم های کوتاه اینترنتی
 • راهنمایی و مشاوره کارشناسی آنلاین و رایگان در اختیار شرکت ها قرار می گیرد.

 

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!